Konferencja „Warto mediować w biznesie”

KONFERENCJA „WARTO MEDIOWAĆ W BIZNESIE”

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu wraz ze Stowarzyszeniem Wrocławskie Centrum Mediacji mają zaszczyt zaprosić na Konferencję „Warto mediować w biznesie”, która odbędzie się 10 października 2014 r. we Wrocławiu.

W sytuacji, gdy zawodzą negocjacje istnieje alternatywa dla drogi sądowej - mediacja. Celem konferencji jest zainteresowanie przedsiębiorców mediacją, jako jedną z metod ADR (Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów) poprzez wskazanie wielowymiarowych korzyści, jakie płyną dla firm z mediowania. Uczestnicy konferencji zostaną również zapoznani z obecnym stanem legislacji w zakresie mediacji oraz kierunkami zmian w ustawodawstwie dotyczących ADR. Konferencja będzie też okazją do spotkania przedsiębiorców z mediatorami i wymiany dobrych praktyk w zakresie mediacji.

Honorowy Patronat nad Konferencją objęli Minister Gospodarki oraz Minister Sprawiedliwości.

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne.

Konferencja odbędzie się 10 października 2014r., w godz. 10.00 – 14.00, w Sali Konferencyjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ul. Kamiennej 43-59.

Poniżej znajduje się link do strony, gdzie możliwa jest rejestracja chętnych uczestników (do 9 października 2014r., do godz. 18.00).

Agenda konferencji dostępna jest tutaj.

Serdecznie zapraszamy!