IT Summer School rozpoczęte

W dniach 1-9 września 2014 r. odbywa się trzecia edycja informatycznej szkoły letniej "IT Summer School on Business Processes and Service Computing".
Tradycyjnie szkoła letnia dedykowana jest studentom kształcącym się na kierunkach związanych z informatyką gospodarczą. Tak jak w poprzednich edycjach obecna szkoła jest organizowana przy współpracy z międzynarodową siecią wymiany studentów IS:link, a także Uniwersytetami w Lipsku i Duisburg-Essen. W tym roku gościmy 23 studentów z ww. uczelni, a także studentów z Izraela. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców z Niemiec oraz Instytutu Informatyki Ekonomicznej naszej uczelni.
Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem:

Inauguracyjne spotkanie
Koordynator  dr Ryszard Zygała