Koncert chóru uniwersyteckiego

Chór Uniwersytetu Ekonomicznego Ars Cantandi i zespół instrumentalny zapraszają na koncert w dniu 29 czerwca (niedziela)
CANTUS FINALIS, CANTUS LAETUS

PROGRAM:
17:00, Kościół Uniwersytecki pw. Najświętszego Imienia Jezus, pl. Uniwersytecki 1
MUZYKA RELIGIJNA A CAPELLA

18:00, Oratorium Marianum, Uniwersytet Wrocławski, pl. Uniwersytecki 1
MUZYKA ROZRYWKOWA

Dyrygent: Anna Grabowska-Borys
Asystentka dyrygenta: Magdalena Truszkowska
Wykonawcy: Chóru „Ars Cantandi" Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Na zakończenie sezonu Chór „Ars Cantandi” zaprasza na koncert w dwóch odsłonach. W pierwszej części niebiańskim głosem finalnym wyśpiewamy religijną muzykę a capella. W drugiej części koncertu radosnymi dźwiękami wprowadzimy Was w błogi nastrój letniego wieczoru, wykonując chóralne opracowania popularnych utworów rozrywkowych.

Nadchodzący koncert wieńczy nie tylko sezon artystyczny 2013/2014, ale również trwające od kilku miesięcy przygotowania i prace nad dwiema płytami chóru „Ars Cantandi”, które wydajemy z okazji Jubileuszu 10-lecia.

cantus_www2