III edycja Emerging Markets Business Conference

Wydarzenie to wchodzi w zakres Emerging Markets Business Summit, dwutygodniowego szczytu gospodarczego oraz krótkoterminowej wymiany studenckiej. Głównym celem jest nawiązanie relacji z najlepszymi ośrodkami uniwersyteckimi w krajach wschodzących, które odgrywają coraz istotniejszą rolę w światowej gospodarce. Tegoroczna edycja projektu obejmuje współpracę z Alliance University w Indiach oraz Universidad de Lima w Peru.

Najważniejsza część projektu – Emerging Markets Business Conference – będzie miała miejsce 2 lipca na Giełdzie Papierów Wartościowych w Sali Notowań. Zaproszeni goście, w tym delegacje z uczelni partnerskich – Alliance University w Indiach oraz Universidad de Lima w Peru, wysłuchają, co o rynkach wschodzących mają do powiedzenia wybitne postaci ze świata biznesu, polityki i nauki. Wszystko to we współpracy z partnerami korporacyjnymi oraz specjalnie zaproszonymi na tę okazję gośćmi.

CV wszystkich uczestników EMBC zostaną przekazane do partnerów korporacyjnych, a najlepsi uczestnicy konferencji zostaną zaproszeni na specjalny warsztat organizowany przez Bank Zachodni WBK.

Wykorzystaj szansę i zarejestruj się: