Współpraca z firmą Reset2

W dniu 01.06 została podpisana umowa pomiędzy Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu - Katedrą Rachunkowości Finansowej i Kontroli o nawiązaniu współpracy z wrocławską firmą Reset2 - producentem oprogramowania. Dzięki podpisanej umowie studenci Wydziału ZIF na kierunku FiR (studia I stopnia - stacjonarne i niestacjonarne) będą mieli dostęp do aktualnego i nowoczesnego oprogramowania finansowo - księgowego oraz kadrowo - płacowego na zajęciach Rachunkowość komputerowa, Sprawozdawczość elektroniczna oraz Elektroniczna sprawozdawczość podatkowa.

Oprogramowanie firmy Reset2 będzie również dostępne dla słuchaczy m.in. studiów podyplomowych Kadry i Płace, Ekspert usług księgowych, Prawo i rachunkowość.