Studenci BSF zwyciężyli w konkursie CIMA

Kolejny sukces studentów programu Bachelor Studies in Finance

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie studentów programu Bachelor Studies in Finance.
Zespół studentów trzeciego roku w składzie:  Milena Bogucka, Marcin Gorączko, Kamil Olejnik, Mateusz Pliszka
zwyciężył w krajowym finale konkursu Global Business Challenge organizowanej przez CIMA, światową organizację
specjalistów z obszaru finansów przedsiębiorstw oraz rachunkowości zarządczej.
Drużyna przygotowywała się pod kierunkiem doktora habilitowanego Tomasza Słońskiego oraz
magister Agnieszki Klejne.

W pokonanym polu zostały drużyny m.in. ze Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
Nasza drużyna zwyciężyła w tym konkursie po raz trzeci z rzędu!
Finał światowy będzie mieć miejsce w sierpniu w Bombaju.

Gratulujemy !!!

Warto przypomnieć, że drużyna studentów programu Bachelor Studies in Finance w składzie: Milena Bogucka,
Marcin Dziedzic, Marcin Gorączko i Mateusz Pliszka zajęła w kwietniu 2014 r. 3 miejsce w konkursie  EY Financial
Challenger. Finaliści bronili swoich rozwiązań biorąc udział w symulowanych negocjacjach oraz odpowiadając na pytania ze strony ekspertów z EY oraz przedstawicieli funduszy private equity. Opiekę merytoryczną nad redakcją raportów sprawował dr hab. Tomasz Słoński.