Zostań Ambasadorem PwC i "Grasz o staż"

Wciąż możesz zostać Ambasadorem!
Rozpiera Cię energia? Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz zrobić coś więcej na swojej uczelni? Zostań Ambasadorem PwC i „Grasz o staż” i wykorzystaj swój potencjał! Aplikuj do 31 maja.
Jeśli jesteś studentem studiów pierwszego lub drugiego stopnia, studiujesz finanse, ekonomię, IT lub kierunek pokrewny, ale to dla Ciebie za mało i chcesz zdobyć nowe, cenne doświadczenie – dołącz do nas!
Czym zajmuje się Ambasador? To proste: do Twoich zadań będzie należało m.in.: zorganizowanie warsztatów, seminariów i innych spotkań PwC ze studentami, reprezentowanie firmy podczas targów pracy, wsparcie promocji w mediach społecznościowych oraz realizacja własnych pomysłów wspierających promocję PwC. W trakcie trwania Programu oferujemy całoroczny mentoring i pomoc przy organizowaniu wydarzeń na Twojej uczelni. Weźmiesz również udział w specjalnie przygotowanych dla Ambasadorów spotkaniach i szkoleniach. A na najlepszych Ambasadorów czekają nagrody. Aplikuj już teraz!
1.    Wejdź na www.pwc.pl/kariera   (nr ref.: CS1622)
2.    Wypełnij kwestionariusz i wgraj swoje CV.
3.    Weź udział w Centrum Oceny.
4.    Zostań Ambasadorem PwC i „Grasz o staż”.
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31 maja 2014.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami: kariera@pl.pwc.com   lub sonia.tutaj@grasz.pl