Zgłoszenia do konkursu Studencki Projekt Roku do 30 maja

Zgłoszenia do konkursu Studencki Projekt Roku do 30 maja!

Przypominamy, że termin przesyłania zgłoszeń od organizacji studenckich do konkursu Grupy PZU na najbardziej popularny Studencki Projekt Roku upływa już w ten piątek 30 maja!

Szansę na wsparcie finansowe PZU z puli ponad 35.000zł mają ciekawe projekty, które spotkają się z uznaniem komisji konkursowej i samych studentów.

W ramach konkursu Studencki Projekt Roku prezentacje projektów rywalizować będą w dniach 12 – 24 czerwca br. o głosy studentów oraz wsparcie PZU w wysokości:

Minimum dwa projekty kwotą 5.000zł nagrodzi też Komisja Konkursowa PZU.

Projekty zgłaszać można do południa w piątek 30 maja, a więcej informacji na temat inicjatywy znajdziecie na stronie Studencki Projekt Roku i na profilu Grupa PZU Kariera.