Wykład "It's time to find a job"

Koło Naukowe Zarządzania Jakością "Qualiteam" zaprasza na wykład otwarty w języku angielskim "It's time to find a job" w środę 21 maja o 14.30 w sali 2E.

Przedstawiciele firm GB Solutions oraz Manpower wyjaśnią:

- czego pracodawcy oczekują od przyszłych pracowników firmy z kapitałem zagranicznym;

- jak przygotować się do specjalistycznej rozmowy kwalifikacyjnej;

- jak przełamać bariery językowe;

- oraz jak zmienia się obecny rynek pracy.

G&B English, firma, która jest częścią GB Solutions działa na rynku ogólnopolskim od 10 lat oferując szkolenia językowe i biznesowe, wsparcie językowe klientów oraz zapewnia usługi tłumaczeniowe. Przez te lata firma zdobyła ważne doświadczenia pomagając klientom zrealizować swoje marzenia językowe - czy to daleka podróż lub nowa praca, gdzie obcy język jest niezbędny. Zespół posiada doświadczenie w pracy w Polsce oraz poza jej granicami, jak również niezbędne umiejętności szkoleniowe.