Sport to biznes - spotkanie z wiceprezesem Śląska Wrocław

Członkowie Informacji Kulturalno-Sportowej Studentów działającej przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zapraszają na spotkanie z Markiem Drabczykiem, wiceprezesem piłkarskiego Śląska Wrocław. Pan Marek Drabczyk przeprowadzi wykład dotyczący spojrzenia na klub piłkarski jako na przedsiębiorstwo oraz na negocjacje w kontrakcie sponsorskim.

Będzie to niepowtarzalna okazja do poznania szczegółów dotyczących podpisywania umów sponsorskich na przykładzie ekstraklasowego klubu, takiej szansy nie można przegapić! I edycja projektu „Sport też biznes” już 22 maja o godz. 17:00 w sali 4W Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.