Projekt "Sesja Praktyk"

Sesja Praktyk, to projekt, który powstał z inicjatywy SFBCC. Za jego sprawą studenci mogą zdobyć praktyczne umiejętności, niezwykle przydatne w przyszłym życiu zawodowym. Aktualne oferty, dostępne w ramach programu, publikowane są na oficjalnym profilu projektu: www.facebook.com/sesjapraktyk.

Obecnie wśród ofert znajdują się m.in: specjalista ds. marketingu, asystent zarządu, asystent biura, konsultant ds. sprzedaży b2b, administrator serwerów, programista projektant oraz tester aplikacji w firmie MIS S.A. Część stanowisk będzie przydzielana w formie konkursu, podczas którego uczestnik będzie rozwiązywać case study z danej tematyki.

Więcej informacji na temat Sesji Praktyk można uzyskać pisząc na: sesja-praktyk@sfbcc.org.pl. Rekrutacja trwa do 27 maja.

Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Forum Business Centre Club.