Dołącz do SF Business Centre Club i zdobywaj doświadczenie zawodowe!

Chcesz już na studiach zdobywać doświadczenie niezbędne w karierze zawodowej i poznać grupę kreatywnych oraz aktywnych studentów? Dołącz do Studenckiego Forum Business Centre Club i twórz z nami ogólnopolski Magazyn Business Code!

Już teraz oferujemy możliwość pozyskiwania praktycznych umiejętności z fundraisingu, marketingu, social media, składu i korekty czasopisma oraz grafiki komputerowej i IT.

FUNDRAISING

Osoby realizujące się w dziale fundraising’u będą miały szanse tworzenia własnych projektów w obszarze funkcjonowania Magazynu Business Code przy wsparciu naszego zespołu i zasobów finansowych Studenckiego Forum. Praca w kreatywnym i dynamicznym zespole pozwoli na przyswojenie wiedzy, nabycie umiejętności oraz da przygotowanie do rozwoju kariery zawodowej.

MARKETING

Osoby działające w dziale marketingu będą wspólnie z redakcją tworzyć nowe kierunki rozwoju Magazynu. Będą odpowiadały za poszukiwanie nowych dróg promocji Magazynu, współpracę z innymi organizacjami i osobami zewnętrznymi, a także za poszukiwanie redaktorów.

SOCIAL MEDIA

Szukamy osoby zainteresowanej działaniem w szeroko pojętych mediach społecznościowych. Osoba taka dostanie pełną możliwość animacji i promocji Magazynu Business Code na portalach społecznościowych.

SKŁAD

Osoby zajmujące się składem Magazynu będą miały wpływ na jego stronę wizualną poprzez obróbkę artykułów w programie MS Publisher. Poza rodzajem i wielkością czcionki – pełna swoboda.

KOREKTOR

Możliwość rozwoju w Magazynie jako korektor (wymienienie w stopce redakcyjnej). Korektor odpowiada za sferę językową tekstu. Poprawia wszelkiego rodzaju błędy, od ortograficznych i interpunkcyjnych po stylistyczne.

Jeżeli posiadasz podstawową wiedzę z zakresu grafiki i IT, będziesz miał możliwość rozwoju w tych dziedzinach poprzez dbanie o informatyczną i graficzną stronę studenckiego forum Business Centre Club.

Pamiętaj! Organizacja studencka to także wspomnienia z wyjazdów i spotkań integracyjnych oraz przyjaźnie trwające całe życie.

Nasze działania patronuje elitarne grono przedsiębiorców zrzeszonych w Business Centre Club.

Nie czekaj, już teraz wejdź na nasze wydarzenie na FB i uzyskaj więcej informacji, na zgłoszenie czekamy do 13.05!