Pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego w Radzie Nadzorczej Radia Wrocław

Informujemy, że 29 kwietnia 2014 r.  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w Warszawie po przeprowadzeniu trzyetapowej procedury, rozstrzygnęła konkurs na członków rad nadzorczych mediów publicznych.
Do Rady Nadzorczej Radia Wrocław na nową kadencję zostali powołani – ponownie! pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu: Pan Edward Bratek – Kanclerz Uniwersytetu Ekonomicznego (dotychczas pełnił funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej tej rozgłośni) i  Pani dr Katarzyna Kuźniar-Żyłka – adiunkt w Instytucie Ekonomii (dotychczasowa wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej).
Warto podkreślić fakt, że wśród czterech członków Rady Nadzorczej – powołanych w wyniku konkursu – aż dwie osoby są pracownikami Uniwersytetu Ekonomicznego.

Pracownikom serdecznie gratulujemy sukcesu  i liczymy na dalszą aktywną promocję Uczelni w mediach.