Szkolenia w ramach programu Kuźnia Kadr 6

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu włączając się w realizację idei „uczenia się przez całe życie” opracował pakiet szkoleń adresowanych do osób dorosłych chcących poszerzyć lub uaktualnić swoje wiedzę i kompetencje. Oferta została wypracowana w ramach projektu Kuźnia Kadr 6 i ma charakter innowacyjny w całym procesie edukacyjnym, począwszy od diagnozy potrzeb szkoleniowych po proces ewaluacji i certyfikacji uczestników szkoleń.

Zgodnie z założeniami projektu adresatami szkoleń są następujące grupy: osoby pracujące, z dużym doświadczeniem zawodowym (w wieku 40 +), absolwenci uczelni do pięciu lat od ukończenia studiów, osoby o kluczowym znaczeniu dla uczelni ekonomicznych, tj. nauczyciele przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych oraz menedżerowie przedsiębiorstw i instytucji.

Innowacyjny charakter przedsięwzięcia, dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, pozwala na bezpłatny udział w szkoleniach, ale wymaga od uczestników zaangażowania na etapie oceny zaproponowanych rozwiązań.

Szkolenia będą się odbywały 2 razy w tygodniu w dni robocze w godzinach 17:00-20:15 lub w soboty w godzinach 9:00-16:00. Rozpoczęcie szkoleń planowane jest po 12 maja 2014r.

Więcej informacji na: http://kuznia6.ue.wroc.pl/index.php/component/content/article/2-uncategorised/13-zaproszenie-do-udzialu-w-szkoleniach-otwartych.