Operacja MORO - odkrywamy sekrety handlu bronią!

II Seminarium Naukowe „Problemy sektora obronnego na początku XXI wieku"plakat_operacja_MORO_2014

Operacja MORO - odkrywamy sekrety handlu bronią!

Koło Naukowe Handlu Zagranicznego Cargo serdecznie zaprasza na seminarium „Problemy sektora obronnego na początku XXI wieku".

Data i miejsce operacji

8 maja 2014 r., godz. 9:30 – 13:30,Centrum Kształcenia Ustawicznego (sala 27/27a).

Szczegóły operacji

MORO to nie jest zwyczajne seminarium naukowe!

Na naszym celowniku znalazły się tematy związane z nielegalnym handlem bronią, reklamą na rynku zbrojeniowym, nowoczesnymi systemami zbrojeń, dyplomacją na rynku zbrojeniowym... i nie tylko!

Zaprosiliśmy znakomitych gości - wśród nich m. in. dr Tomasz Szulc z Politechniki Wrocławskiej, dr Grzegorz Rdzanek z Uniwersytetu Wrocławskiego, a także liczni przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Dołącz do nas! Zapewniamy zwolnienia rektorskie z zajęć oraz certyfikaty uczestnictwa! Czekają na Was także pokazy specjalne, wystawa pojazdów wojskowych oraz konkursy z nagrodami.

Więcej informacji na:

www.operacjamoro.wordpress.com