Informacje dla studentów niepełnosprawnych

SZANOWNI PAŃSTWO!

W imieniu Zrzeszeń Studentów Niepełnosprawnych trzech krakowskich uczelni, serdecznie zapraszamy na XI OGLNOPOLSKIE
SPOTKANIE STUDENTW NIEPEŁNOSPRAWNYCH, które odbędzie się w Krakowie w dniach 11-14 LIPCA 2014 R.

Spotkania te organizowane są w Krakowie już po raz jedenasty i mają na celu wymianę doświadczeń pomiędzy
uczestnikami z całej Polski, wspólne rozwiązywanie problemów, przed jakimi stoją osoby niepełnosprawne na uczelni i poza nią, a także zintegrowanie społeczności studentów.

Tematyką tegorocznego Spotkania jest _"NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ POZA GRANICAMI".
Pierwszego dnia porozmawiamy na temat jakości życia studentów niepełnosprawnych w innych krajach,
dostępie do edukacji i kultury, wizerunku osób niepełnosprawnych w społeczeństwie oraz możliwościach poprawy sytuacji w Polsce.

Drugiego dnia poruszymy problem turystyki osób niepełnosprawnych, możliwości podróżowania różnymi środkami transportu oraz wyjazdów zagranicznych w ramach programów wymian i praktyk studenckich.

Do uczestnictwa w Spotkaniu zapraszamy zarówno studentów z niepełnosprawnością, jak również przedstawicieli samorządów studenckich oraz studentów zainteresowanych tematyką niepełnosprawności.

Koszt uczestnictwa w Spotkaniu wynosi 495 ZŁ. Organizatorzy zapewniają uczestnikom zakwaterowanie w obiekcie dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyżywienie, materiały dydaktyczne, a także atrakcje kulturalne i rozrywkowe.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 13 CZERWCA 2014 i potwierdzane mailem zwrotnym.

Więcej informacji o Spotkaniu w załącznikach oraz na stronie www.zsn.agh.edu.pl,,/zsn/ossn i
na Facebooku facebook.com/OSSN.Krakow [1]
Karta zgłoszeniowa