Szkolenie nt. pozyskiwania kapitału na innowacyjne przedsięwzięcia o podwyższonym ryzyku

W imieniu Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. KNRK Hossa ProCapital ma zaszczyt zaprosić Państwa na całodniowe, bezpłatne szkolenie kierowane do studentów, absolwentów, doktorantów oraz pracowników naukowych dolnośląskich uczelni wyższych.

Na szkoleniu zostaną przedstawione wady i zalety inwestorów Venture Capital oraz Private Equity. Można będzie także dowiedzieć się na co szczególnie zwrócić uwagę przy tworzeniu biznesplanu i jak unikać najczęściej popełnianych błędów.

Szkolenie odbędzie się już w tę środę, tj. 16 kwietnia 2014r. na UE we Wrocławiu, sala 4W, a rozpocznie się o godzinie 9:00. Szkolenie poprowadzi Pan Grzegorz Jajuga z Brante Partners Sp. z o.o.

Obowiązują zapisy.

Po więcej informacji oraz harmonogram szkolenia zapraszamy na stronę podaną w linku: https://www.facebook.com/events/300500196773422/
W przypadku pytań prosimy o kontakt na podany poniżej adres e-mail.

Anna Milejska,
annamilejska@gmail.com