PM Day to dzień wykładów otwartych dotyczących zarządzania projektami prowadzonych przez doświadczonych certyfikowanych menedżerów pod patronatem IPMA Polska.

Program PM Day 2014

9.00 – Otwarcie punktu informacyjnego o praktykach letnich w Credit Agricole Bank Polska S.A.

10.00 – 10.15 Rozpoczęcie PM Day, dr hab. Ryszard Brol, prof. UE, Prorektor ds. Rozwoju i Promocji, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

10.15 - 11.00 Zarządzanie zmianą i przywództwo w projektach, Krzysztof Janiszewski, Artur Marsy, Credit Agricole Bank Polska S.A.

11.00 - 11.30 Project Execution Communications/Status Reporting, Christof Gellweiler,  IT PM Consulting

11.30 - 12.00  Monika Romaniuk, IBM

12.00 - 12.30  Aspekty zarządzania projektami automatyki przemysłowej, Jakub Kwiatkowski, M+W Process Automation

12.30 - 13.00 Przerwa

13.00 - 13.30 Ścieżki rozwoju kariery w zarządzaniu projektami: YPMP, Project Master, YC, IPMA-Student, IPMA -4-L-C, IPMA Polska, dr Bogumił Dałkowski, IPMA Polska

13.30 - 13.45 IPMA Polska, IPMA Young Crew Poland - projekty na świecie, w Polsce i we Wrocławiu w Twoim zasięguPaula Sztainwald, Young Crew

13.45 - 14.15 Certyfikat IPMA-Student na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, dr Iwo Augustyński, dr Marek Krasiński, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

14.15-14.45  Test wiedzy o zarządzaniu projektami

14.45 -15.00 Zakończenie PM Day

W punkcie informacyjnym na pytanie dotyczące praktyk letnich będą odpowiadali pracownicy działu HR Credit Agricole Bank.
Uczestnicy będą mieli okazję zweryfikować swoją wiedzę na temat zarządzania projektami podczas testu. Osoby, które osiągną najlepsze wyniki zostaną zaproszone przez Credit Agricole Bank Polska S.A. Na rozmowy kwalifikacyjne na staż. Dwie osoby z najlepszymi wynikami, które jednocześnie realizują przedmioty akredytowane do certyfikatu IPMA-Student mogą wygrać jeden bezpłatny udział w egzaminie IPMA-Student.

Osoby biorące udział w PM Day mogą uzyskać zwolnienie z zajęć.

Zapraszamy do strony na Facebooku, gdzie publikowane są bieżące informacje: https://www.facebook.com/PMDayUEWroclaw https://www.facebook.com/events/1383898148521606/

Wykłady odbędą się w sali nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Kamienna 43-59, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Plakat_PMDAY_2014