Konferencja: Mieszkanie dla Studenta i Absolwenta 2014

Konferencja Mieszkanie dla Studenta i Absolwenta będzie miała już swoją IX edycję. Organizowane przez studentów Międzywydziałowego Koła Naukowego Bankowości BANKIER wydarzenie, w tym roku będzie zatytułowane „Nieruchomości w pigułce”.
Po raz kolejny, podczas dwupanelowego event’u studenci będą mogli dowiedzieć się wszystkiego, co związane jest z nabyciem mieszkania. Otrzymają konkretne informacje i cenne wskazówki, które pomogą im odnaleźć się na rynku nieruchomości.
W ramach panelu I: „urządź się wygodnie” omówiony zostanie, m.in. projekt Mieszkanie dla Młodych dzięki obecności Pana Wojciecha Magina z In-house Sp. z o. o. Przedstawione również zostanie porównanie wynajmu i kupna mieszkania pod względem korzyści i kosztów.
II panel: „nie daj się oszukać” poruszy kwestie, które dadzą studentom pewną przestrogę w inwestycji we własne m2. Wystąpi m.in. Pani Katarzyna Maik-Bełza, która opowie o tym jak ustrzec się przed problemami mieszkaniowymi w przypadku rozwodu.
Wszystkich zainteresowanych MKNB BANKIER serdecznie zaprasza 15 kwietnia do sali 4W (budynek Dolnośląskiego Centrum Informacji Naukowej i Ekonomicznej – Biblioteka Główna UE we Wrocławiu) Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na godzinę 11.30.
Zapraszamy również na warsztaty z radcą prawnym Katarzyną Maik-Bełzą, na których dowiecie się jak czytać księgi wieczyste (godzinne warsztaty od godz. 15:30 w sali 502E)
Zapisy na warsztaty: http://tiny.pl/qnnwl
Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/537059916412956/
Zapraszamy!