The Best-orzy 2014 wybrani

Najlepsi wyłowieni

Tegoroczny plebiscyt The B.e.s.t.-ory nagradzający pracowników naszej uczelni przygotowany przez Niezależną Gazetę Studentów B.e.s.t. przebiegał w konwencji pirackiej.
9 kwietnia odbyła się Gala podsumowująca plebiscyt wśród studentów głosujących na najlepszych w siedmiu różnych kategoriach.

• Starym Wilkiem Morskim o niezgłębionej wiedzy został prof. Krzysztof Jajuga
  • najlepszym promotorem - Kapitanem Czarnobrodym został dr Michał Poszwa

Organizatorzy, oprócz nagród dla wyłonionych Best-orów zapewnili ucztę muzyczną przy akompaniamencie duetu Karolina Lipska  i Adam Jęczmyk oraz duetu Jarek i Raphael.

Były też nagrody dla uczestników plebiscytu oraz biorących aktywny udział w Gali.

Każdy z uczestników spotkania mógł skorzystać ze szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, pod opieką członków Ratownictwa Wodnego Rzeczypospolitej.