Nasz absolwent laureatem konkursu Magister PAFERE

Jury konkursu zdecydowało, że zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu Magister PAFERE (Polsko-Amerykańskiej Fundacji Ekonomii i  Rozwoju Ekonomicznego) na najlepszą pracę magisterską z dziedziny ekonomii, został Rafał Małeska, autor pracy  Systemy gospodarcze świata a poziom życia ludności, absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Praca powstała w Katedrze Filozofii Komunikacji Społecznej. Promotorem był dr hab. Marian Jasiukiewicz, prof. UE.
Miejsce trzecie za pracę: Pieniądz i jego bankowa kreacja w świetle austriackiej szkoły ekonomii, zajął Andrzej Zwierzyński również z wydziału Nauk Ekonomicznych.
Szczegóły na stronie: http://www.pafere.org/artykuly,n2098,znamy_zwyciezce_iv_edycji_konkursu_magister_pafere.html