Bezpłatne szkolenia dla pracowników sektora publicznego

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach dla pracowników sektora publicznego w dwóch grupach wiekowych (do 30 lat oraz powyżej 45 lat). Mają one na celu wzmocnienie współpracy międzypokoleniowej.

Szkolenie składa się z 15 spotkań trwających po 4 godziny dydaktyczne. Cały cykl podzielony jest na 4 bloki tematyczne:

Język angielski (ogólny dla osób w wieku 45+, biznesowy dla osób w wieku 30-),
Wykorzystanie nowoczesnych technologii w pracy biurowej (pakiet MS Office, przeglądarki internetowe),
Komunikacja międzypokoleniowa,
Gra symulacyjna wzmacniająca współpracę międzypokoleniową.
Zajęcia w ramach 3 pierwszych bloków prowadzone są oddzielnie dla każdej z grup wiekowych, natomiast gra realizowana będzie wspólnie. Zajęcia będą odbywać się na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Możliwość wyboru terminów:

poniedziałki i środy w godz. 14:00 - 17:15
wtorki i czwartki w godz. 16:00-19:15.
Pierwsze szkolenia uruchamiamy już 7 kwietnia.

Zamierzamy zorganizować dwie 20-osobowe grupy szkoleniowe (po 10 osób z każdej grupy wiekowej).

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mume@ue.wroc.pl lub pod numer telefonu 71 36 80 869

W celu zapisania się do grup szkoleniowych proszę wypełnić formularz na stronie http://www.mume.eu/index.php/zapisy