Semestralne studia w Uniwersytecie Neuchatel (Szwajcaria)

Biuro Współpracy Międzynarodowej, Sekcja Mobilności Studenckiej ogłasza nabór studentów na semestralne studia na Uniwersytecie w Neuchatel (Szwajcaria) w roku akademickim 2014/2015. Oferta skierowana jest do studentów II stopnia studiów. Wymagana znajomość języka francuskiego (obowiązkowo) i angielskiego. Minimalna średnia ocen uzyskanych w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu dopuszczająca studenta do wyjazdu wynosi 3,75.
Podania wraz ze średnią potwierdzoną przez właściwy dziekanat prosimy składać w Biurze Współpracy Międzynarodowej (A1-16) do dnia 5 kwietnia br włącznie.
Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się dnia 9 kwietnia o godz. 12:30 w pokoju A1-16.