Future Leaders Academy

W dzisiejszych czasach wielu pracodawców wymaga od swoich przyszłych pracowników, by nie tylko umieli porozumieć się w języku angielskim, ale także mieli doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku oraz potrafili swoją wiedzę wykorzystać w praktyce.

Future Leaders Academy organizowany przez stowarzyszenie AIESEC działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym doskonale odpowiada na te potrzeby. Celem projektu jest przygotowanie młodych ludzi do wejścia na rynek pracy.Na warsztatach studenci nauczą się jak w praktyce przemawiać publicznie, stworzą przykuwające uwagę CV i list motywacyjny, ponadto dowiedzą się zarządzać sobą w czasie, ustalą swoje personalne cele, przećwiczą rozmowy kwalifikacyjne po angielsku, czy  założą własny “wirtualny” biznes.

Udział w szkoleniach umożliwia nie tylko rozwój umiejętności miękkich czy zdobycie praktycznej wiedzy przydatnej w przyszłej karierze zawodowej, ale także pozwala na podszkolenie języka angielskiego, ponieważ zajęcia odbywają się w języku angielskim.  Ponadto każdy student Uniwersytetu Ekonomicznego otrzyma certyfikat, który później będzie dołączany do dyplomów kończących studia, co będzie punktować w dalszej karierze.

Zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu po 90 minut, będą prowadzone one w języku angielskim przez praktykantów najodleglejszych zakątków świata.

Warsztaty rozpoczną się 7 kwietnia i potrwają 5 tygodni. Na zajęcia można zapisywać się drogą elektroniczną, poprzez wypełnienie ankiety do 30 marca: