Zaproszenie na konferencję poświęconą komercjalizacji ekoinnowacji

Szanowni Państwo,
mamy zaszczyt oraz przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w konferencji pt.: „Komercjalizacja ekoinnowacji oraz nowoczesnych technologii dla zrównoważonego rozwoju, czyli Nauka – Samorząd – Biznes: Tercet (niekoniecznie) egzotyczny”
Konferencja odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2014 r. na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jej organizatorem jest Centrum Doskonałości dla Zrównoważonego Rozwoju (CDZR) afiliowane przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Wydarzenie to zostało dodatkowo objęte wsparciem finansowym Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz patronatem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, jak również patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Dzięki temu uczestnictwo w konferencji obejmuje niewielką odpłatność w kwocie 190 zł, zawierającą koszty wyżywienia, materiałów konferencyjnych oraz udział w uroczystym bankiecie wieńczącym konferencję, połączonym z artystyczną niespodzianką.
Zapraszamy do zapoznania się z roboczym programem konferencji. Osoby pragnące wziąć udział w tym wydarzeniu proszone są o nadsyłanie formularza zgłoszeniowego oraz dokonywanie wpłat najpóźniej do 26 marca 2014 r.

dr Zbigniew Dokurno – Dyrektor CDZR
dr Krzysztof Szołek – Kierownik Sekcji Zrównoważonego Rozwoju Regionów CDZR