Konferencja projektu Kuźnia Kadr 7

Zapraszamy na konferencję promocyjno-informacyjną Projektu Kuźnia Kadr 7

Menedżer Projektu wraz z zespołem realizującym mają zaszczyt zaprosić wszystkich pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na konferencję promocyjno-informacyjną projektu Kuźnia Kadr 7.
Program Absolwent, realizowany w ramach Projektu Kuźnia Kadr 7, adresowany jest do absolwentów, pracowników oraz otoczenia biznesowego uczelni. Program jest pierwszym w Polsce tak kompleksowym narzędziem rozwijającym relacje między tymi grupami.
Konferencja rozpocznie się 26 marca 2014 r. o godz. 12:00 w sali W4 w bud. DCINiE na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120. Po części oficjalnej serdecznie zapraszamy na poczęstunek w sali W3.
Prosimy o potwierdzenie Państwa przybycia na adres mailowy: kuźnia7@ue.wroc.pl lub pod numerem tel. 71 36 80 869 do dnia 21.03.2014.

Więcej informacji oraz plan konferencji znajdziecie Państwo w załączonym zaproszeniu.