Konferencja "Dni Jakości 2014" z nagrodami

"W dniach 25-26 marca na terenie naszej uczelni odbędzie się kolejna edycja konferencji z cyklu „Dni Jakości”. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Zarządzania Jakością „Qualiteam”, sponsorem strategicznym firma IMPEL a fundatorem nagród Jednostka Certyfikująca TÜV Hessen/HRS, tematyką wiodącą konferencji: jakość usług.

Podczas dwóch dni będziecie mieć możliwość wzięcia udziału w ciekawych wykładach i warsztatach, oraz walczyć o cenne nagrody w konkursach, m.in. 3 szkolenia na auditorów wewnętrznych wybranej normy ISO. Podczas wydarzenia zaprezentują się przedstawiciele różnych organizacji związanych z branżą usługową, dla których zarządzanie jakością odgrywa znaczącą rolę. Na warsztatach zajmiecie się doskonaleniem swoich umiejętności miękkich.

„Dni Jakości” to także szansa na porozmawianie ze swoim przyszłym pracodawcą. Prelegentami będą:
- Impel Cleaning;
- Ceneo.pl;
- Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta;
TÜV Hessen/HRS

Więcej informacji i zapisy na naszym profilu na facebooku: https://www.facebook.com/dnijakosci !"