Rekrutacja na staż na Słowacji - zostały 2 miejsca

REKRUTACJA - DWUTYGODNIOWY STAŻ NA SŁOWACJI DLA STUDENTÓW I NAUCZYCIELI AKADEMICKICH – KRÓTKI TERMIN!
Uniwersytet Rolniczy w Nitrze jako Lider konsorcjum jednostek wyższych organizuje w dniach 27.04.-10.05. dwutygodniowy pobyt na Słowacji w ramach realizacji projektu Erasmus Intensive Programme - "The Position of Agriculture in Regional Development". Grupą docelową są studenci dziedzin pokrewnych do Agricultural Economics, Economics and Management oraz Regional Development and Policy.
Również nauczyciele akademiccy, których zawodowo interesują powyższe zagadnienia zaproszeni są do uczestnictwa.
5 studentów studiów magisterskich i/lub doktoranckich oraz 1-2 nauczycieli akademickich zainteresowanych tematyką projektu ma możliwość odbycia interesującego dwutygodniowego stażu w towarzystwie kolegów i koleżanek z następujących uniwersytetów:  Wydział Rozwoju Regionalnego i Studiów międzynarodowych Uniwersytetu Mendela w Brnie (Czechy), Uniwersytet Aleksandras Stulginskis (Litwa), Uniwersytet Ekonomiczny z Krakowa, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Uniwersytet w Padwie (Włochy), Karoly Robert College (Węgry), Uniwesrytet w Szeged (Węgry), Uniwersytet w Gandawie (Belgia). Koszty przejazdu i pobytu pokrywa strona przyjmująca.

Wymagania rekrutacyjne:
A) Studenci studiów magisterskich i/lub doktoranckich:
- dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat lub rozmowa kwalifikacyjna)
- list motywacyjny wskazujący zainteresowanie zakresem tematycznym projektu (opis projektu w załączniku).

B) Nauczyciele akademiccy:
- zainteresowanie tematyką projektu
- gotowość do wygłoszenia wykładu teoretycznego w języku angielskim na temat związany z zakresem projektu „ Rola Rolnictwa w Rozwoju Regionalnym”.

Zgłoszenia do 20.03.2014 proszę kierować na adres:
joanna.harasym@ue.wroc.pl
Rekrutacje prowadzi dr inż. Joanna Harasym – tel. 80-249