Mini Business Game - CIMA zaprasza

Drodzy Studenci!

Mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w wyjątkowym wydarzeniu jakie będzie miało miejsce na Naszej Uczelni już niebawem. W dniu 17.03.2014 o godzinie 10:00 w sali 1 budynku CKU rusza Mini Business Game, która będzie zorganizowana przy współpracy z Instytutem CIMA. Chartered Institute of Management Accountants postanowił odwiedzić nas i zorganizować dla Państwa niepowtarzalne wydarzenie związane z konkursem CIMA GLOBAL BUSINESS CHALLENGE.

program i szczegóły wydarzenia

W załączeniu znajdują się materiały dotyczące scenariuszy poniedziałkowej gry, z którymi warto zapoznać się już teraz!

SWOT Analysis 1
Tot-Toys CIMA Business Game
Porter’s Five Forces Analysis
PEST Analysis
Ansoff’s Matrix
Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Koordynatorem Programu CIMA na UE, Martą Karaś (marta.karas@ue.wroc.pl).