III edycja programu „TBS dla młodych naukowców”.

W konkursie może wziąć udział każdy doktorant lub młody pracownik naukowy i naukowo-dydaktyczny jednej z wrocławskich uczelni akademickich lub instytutu badawczego, który wykaże się wybitnymi osiągnięciami w reprezentowanej przez siebie dziedzinie i nie ukończył jeszcze 35 roku życia (zgodnie z Ustawą z dnia 30 kwietnia 2010 r. o zasadach finansowania nauki). Nagrodą w konkursie jest możliwość wynajmu mieszkania w systemie TBS na preferencyjnych warunkach.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy złożyć wypełniony oraz podpisany wniosek konkursowy wraz z załącznikami wskazanymi we wniosku.

Ostateczna data składania wniosków: 28 marca 2014 r.
Miejsce składania wniosków: Biuro Współpracy z Uczelniami Wyższymi/Wrocławskie Centrum Akademickie Rynek 13, II p., p. 200, sekretariat
Więcej informacji oraz dokumenty do pobrania znajdą Państwo na stronie Wrocławskiego Centrum Akademickiego pod adresem: www.wca.wroc.pl