Zbiórka na pomoc ofiarom wydarzeń na Ukrainie

Z inicjatywy rektora UE, prof. Andrzeja Gospodarowicza, na terenie uczelni odbędzie się zbiórka pieniędzy do puszek na pomoc ofiarom na Ukrainie. Zebrane pieniądze zostaną przekazane potrzebującym za pośrednictwem współpracującego z naszą uczelnią Uniwersytetu Bankowego Narodowego Banku Ukrainy w Kijowie.
Na ręce prof. Gospodarowicza wpłynął list od rektora kijowskiego uniwersytetu, w którym czytamy m.in.:
„Uprzejmie dziękuję za Pana propozycję i gotowość pomocy ofiarom ostatnich wydarzeń w Kijowie. Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie finansowe dla rodzin osób poszkodowanych i zabitych. (…)
Dziękuję z góry!
Prof. dr Tamara Smovzenko
Rektor Uniwersytetu Bankowego Narodowego Banku Ukrainy”

Liczymy na Państwa hojność. Proszę szukać takich puszek.