Darmowe szkolenia e-learnigowe Comarch OPT!MA

optymalny_start_320x320Zapraszamy studentów i pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu do udziału w III edycji bezpłatnych e-szkoleniach z obsługi systemu Comarch OPT!MA, oprogramowania służącego do obsługi księgowości, kadr i płac oraz sprzedaży, wykorzystywanego przez wiele przedsiębiorstw i biur rachunkowych w Polsce.
Wszystkie proponowane przez nas szkolenia realizowane są z wykorzystaniem uczelnianej platformy e-learningowej i kończą się możliwością podejścia do bezpłatnego egzaminu, którego zaliczenie jest równoznaczne z otrzymaniem certyfikatu firmy Comarch.
Mamy nadzieję, że uczestnicy naszego projektu zdobędą nowe kwalifikacje zawodowe, które pozwolą im uzyskać lepszą pozycję na rynku pracy.

Korzyści z udziału w e-szkoleniu
•    Poznanie systemu Comarch OPT!MA, dostęp do materiałów edukacyjnych firmy Comarch
•    Potwierdzenie nabytych umiejętności oficjalnym certyfikatem
•    Dodatkowa pozycja CV, większe szanse na nową, ciekawą pracę
•   Pracodawca chętniej zatrudni osobę znającą oprogramowanie Comarch OPT!MA (zyskuje bowiem prawo do 10% rabatu na jego zakup)

Oferta szkoleń w bieżącym semestrze obejmuje:
1.    "E-Comarch ERP Optima Księga Handlowa"
2.    "E-Comarch ERP Optima szybki start z programem w firmie handlowej"
3.    „E-Comarch ERP Optima Płace i Kadry”
4.    „E-Comarch ERP Optima Księga Podatkowa”
Dostęp do wyżej wymienionych szkoleń jest bezpłatny i możliwy po wcześniejszym e-mailowym zgłoszeniu do koordynatora tej edycji szkoleń dr Mai Leszczyńskiej na adres maja.leszczynska@ue.wroc.pl.
Osoby będące użytkownikami szkoleń Comarch OPT!MA otrzymają także bezpłatny dostęp do egzaminu on-line z ogólnej wiedzy na temat oprogramowania Comarch OPT!MA.
Egzamin on-line
Do egzaminu on-line z zakresu Comarch OPT!MA mogą przystąpić osoby, które były użytkownikami wyżej wymienionych e-szkoleń.

Egzamin ma charakter opcjonalny i składa się z 4 odrębnych testów z zakresu:
•    HANDEL
•    KSIĘGA PODATKOWA
•    KSIĘGA HANDLOWA
•    PŁACE I KADRY

Na certyfikacie zostanie podany zakres merytoryczny zgodny z zaliczonym obszarem tematycznym.

Możliwe jest przystąpienie do wszystkich testów, ale nie jest to obligatoryjne. Pozytywny wynik testu – to więcej niż 50% poprawnych odpowiedzi. Czas przeznaczony na jego rozwiązanie wynosi 60 minut. Po trzecim podejściu, kolejne przystąpienie do egzaminu będzie możliwe nie wcześniej niż po upływie trzech miesięcy licząc od dnia jego nie zaliczenia podczas ostatniej próby.

Dodatkowe informacje i kontakt operacyjny:
Koordynator szkoleń: dr Maja Leszczyńska
e-mail: maja.leszczynska@ue.wroc.pl
tel. 691-679-625
Szkolenie jest dostępne na uczelnianej platformie e-larningowej: https://eportal.ue.wroc.pl/
Nazwa kursu: Szkolenie Comarch OPTIMA
Dostęp do kursu: możliwy po wcześniejszym e-mailowym zgłoszeniu do koordynatora tej edycji szkoleń

UWAGA: Przed wysłaniem maila do koordynatora szkoleń proszę aktywować studenckie konto mailowe
zapisać się na e-portal
https://eportal.ue.wroc.pl/auth/dbb/forgot_password.php i po wykonaniu tych dwóch czynności zgłosić mailem z uczelnianego konta studenckiego chęć
uczestnictwa w szkoleniu do koordynatora.