Otwarty wykład "Systemy zarządzania" TÜV KNOW-HOW CLUB

26 lutego 2014 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym, w ramach programu „OD STUDENTA DO EKSPERTA”, odbędzie się bezpłatny wykład, dotyczący tematyki norm ISO/systemów zarządzania, na który pragniemy serdecznie Państwa zaprosić. Spotkanie, pt. „Systemy zarządzania. Co powinieneś o nich wiedzieć?” jest organizowane we współpracy z Biurem Karier. Zapraszamy na godzinę 16.00 do sali 307 w budynku A. Wykład poprowadzi Audytor Jednostki Certyfikującej TÜV Hessen.

Podczas wykładu dowiedzą się Państwo się, m.in. czym są systemy zarządzania i czy potrzebna Wam jest ich znajomość. Powiemy, czym się różni certyfikacja od akredytacji, a także wskażemy firmy działające w różnych branżach, które mają wdrożone systemy zarządzania. Odpowiemy na pytanie, do czego potrzebne są firmom systemy zarządzania, przedstawimy jaką rolę odgrywają w nich audytorzy i pełnomocnicy, a także kto może pełnić te funkcje.

TÜV jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie, kojarzącą się z jakością, bezpieczeństwem, zaufaniem, KNOW-HOW, obiektywizmem oraz bezstronnością. Angażując się w projekt „OD STUDENTA DO EKSPERTA”, realizowany na Uniwersytecie Ekonomicznym, TÜV Hessen oraz HRS pragną propagowania wśród studentów filozofii nowoczesnego podejścia do zarządzania oraz szerzenia wiedzy pożądanej na rynku pracy.

Więcej informacji na temat programu „OD STUDENTA DO EKSPERTA” oraz otwartego wykładu dla studentów na Uniwersytecie Ekonomicznym znajdą Państwo na stronie Biura Karier, stronie www.hrs-cert.com oraz naszym profilu facebookowym projektu: www.facebook.com/OdStudentaDoEksperta

W przypadku pytań można kontaktować się również bezpośrednio z Koordynatorem projektu (Monika Kulczycka, tel. +48 881 926 306, e-mail: m.kulczycka@hrs-cert.com )

Zapisu na wykład można dokonać poprzez wysłanie swojego imienia i nazwiska (+wydział) na adres e-mail: biurokarier@ue.wroc.pl   lub telefonicznie (71 36 80 882).