Programy UCLA dla kobiet

Serdecznie zapraszamy kobiety do udziału w Programach UCLA 30 oraz UCLA 50

Bank Zachodni WBK w ramach programu Santander Universidades, do którego należy także nasza Uczelnia, zaprasza kobiety pracujące w administracji, z wysokim potencjałem menedżerskim do udziału w programie W30 – Developing women leaders in university faculty and administration.
Z kolei absolwentki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu posiadające wysoki potencjał menedżerski do pełnienia w przyszłości funkcji zarządach i funkcji w radach nadzorczych zaproszone są do udziału w programie W50 – Preparing Our Women Board Members of Tomorrow.
Udział w obu programach związany jest z kilkudniowym wyjazdem do Los Angeles w czerwcu 2014 roku, a ich główny organizator to Anderson School of Management, University of California Los Angeles (UCLA).
Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie Sekcji Projektów Europejskich:
Wszystkie zainteresowane panie zapraszamy do udziału w obu inicjatywach!

Zgłoszenia do 27 lutego 2014 roku