Rekrutacja do SFBCC

Przedsiębiorczy student w świecie biznesu.
Rekrutacja do Ogólnopolskiej Organizacji Studenckie Forum Business Centre Club
Jesteś kreatywny, otwarty, cechują Cię wyjątkowe umiejętności? Dążysz do samorealizacji i w czasie studiów chcesz zdobywać doświadczenie? Wystarczy, że dołączysz do naszego grona a staniesz się jednym z przedsiębiorczych i wyjątkowych studentów!
Dzięki nam możesz pozyskać nie tylko kontakty ale wiele niezbędnych umiejętności do egzystencji w świecie biznesu
Dajemy Ci możliwości, daj sobie szansę!

Interesujesz się biznesem i chcesz być członkiem ogólnopolskiej prestiżowej organizacji studenckiej o unikalnym profilu działalności?
Chcesz się rozwijać i realizować własne pomysły z profesjonalnym zespołem wyjątkowych ludzi?
Lubisz dobrą zabawę w doborowym towarzystwie?
NASZA ORGANIZACJA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!
Działamy przy największym elitarnym klubie przedsiębiorców i pracodawców indywidualnych – BUSINESS CENTRE CLUB
Dzięki czemu uczymy się od najlepszych!
APLIKUJ JUŻ TERAZ
Weź udział w procesie rekrutacji i już dziś wypełnij formularz oraz dołącz swoje CV
do 23 lutego dostępny na stronie http://sfbcc.org.pl/rekrutacja/wroclaw/
Skontaktuj się z nami : rekrutacja.wroclaw@sfbcc.org.pl