Nasz uczelniany profil na Facebooku coraz wyżej w rankingach. Dziękujemy Fanom

Według raportu* zespołu Sotrendera (czerwiec 2013) Facebookowy profil Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (obok UE w Katowicach i UE w Krakowie) osiągnął największy w tym miesiącu przyrost procentowy i nominalny w liczbie fanów.

*) Raport przedstawia szczegółowe wyniki polskich stron na Facebooku. Jedną z badanych kategorii są profile społecznościowe polskich szkół wyższych.

Natomiast według danych Portalu Maturzysty nasza Uczelnia uplasowała się na TRZECIM miejscu rankingu popularności uczelni ekonomicznych na Facebooku (luty 2014).

Dziękujemy za wszystkie polubienia i niezmiennie zapraszamy do śledzenia informacji o Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w mediach społecznościowych.

Bądźmy w kontakcie!

social_facebook social_gplus social_goldenline social_nk