Konferencja "Cloud Computing in Logistics"

W najbliższy poniedziałek, 10 lutego 2014 odbyła się na naszej Uczelni międzynarodowa konferencja nt. „Cloud Computing in Logistics”. Konferencja zorganizowana jest w ramach projektu europejskiego LOGICAL pt. „Transnational Logistics Improvement through Cloud Computing and Innovative Cooperative Business Models”. LINK 1

Celem projektu jest usprawnienie logistyki międzynarodowej w oparciu o technologie przetwarzania danych w chmurze obliczeniowej oraz innowacyjne modele współpracy biznesowej.

W programie konferencji zaprezentowano najnowsze dokonania i korzyści wynikające z zastosowania technologii informacyjnych do zarządzania procesami logistycznymi. Pokazano także usługi logistyczne, narzędzia IT oraz techniki obliczeniowe dostępne na platformie LOGICAL, wspomagające procesy logistyczne.

Miejsce konferencji: Uniwersytet Ekonomiczny – CKU, ul. Kamienna 43/59, godz.9:00-18:00

Więcej info:

Strona WWW --->>> Katedra Technologii Informacyjnych