Jak skutecznie uczyć postaw przedsiębiorczych?

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza do udziału w konferencji podsumowującej realizację projektu Być przedsiębiorczym – nauka przez działanie. Innowacyjny program nauczania przedsiębiorczości w szkołach ponadgimnazjalnych, która odbędzie się w dniu 14 lutego br. w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ul Kamienna 43-59.

Konferencja adresowana jest do dyrektorów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych, w tym szczególnie nauczycieli podstaw przedsiębiorczości, oraz konsultantów oświatowych, a jej głównym celem jest prezentacja nowego przewodnika dla nauczycieli po wypracowanym w ramach projektu programie nauczania przedsiębiorczości i towarzyszących mu narzędziach.

Rejestracja trwa do 12 lutego 2014.  Zgłoszenia uczestnictwa można dokonać mailowo joanna.malinowska@ue.wroc.pl lub telefonicznie 71 36 80 939 lub 71 80 857.

Program konferencji w załączniku.