Дорогі українські студенти

1016247_10153764277990249_1254187285_nДорогі українські студенти, які навчаються в Економічному університеті у Вроцлаві!

У цей важкий для народу України час академічна спільнота нашого університету висловлює
співчуття усім сім'ям жертв із приводу смерті їх близьких, а також засвідчує свою підтримку для ініціатив, спрямованих на розвиток справжнього діалогу між урядом і опозицією.

Drodzy studenci Ukraińcy studiujący na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu!

W tak trudnym czasie dla narodu ukraińskiego społeczność akademicka naszej uczelni przesyła  słowa współczucia wszystkim rodzinom ofiar z powodu śmierci ich bliskich oraz wyrażamy poparcie dla inicjatyw zmierzających do szczerego dialogu między władzą a opozycją.