BCG Corporate Finance Unlimited Workshop

Tegoroczna edycja BCG Corporate Finance Unlimited Workshop odbędzie się 22-23 marca 2014 roku w Paryżu.

Odkryj świat M&A razem z BCG — od wypracowania wstępnego pomysłu aż do zamknięcia transakcji. Pracując nad case study opartym na prawdziwym projekcie BCG, będziesz mieć szansę na praktyczne zastosowanie wiedzy dotyczącej finansów i strategii. Razem z konsultantami BCG i około 50 studentami z najlepszych europejskich uczelni, będziesz analizować strategiczne przesłanki zawarcia umów transakcyjnych, ocenisz przejmowaną spółkę i potencjalne synergie oraz stworzysz strukturę przeprowadzenia transakcji. Będziesz mieć także okazję, aby poznać metodologię i podejście biznesowe wiodącej na świecie firmy doradztwa strategicznego i stawisz czoła wyzwaniom, które pozwolą Ci na dalszy rozwój.

Poszukujemy studentów kształcących się na kierunkach takich jak finanse, ekonomia, biznes lub pokrewnych, zainteresowanych finansami przedsiębiorstw oraz strategią.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 26 stycznia 2014

APLIKUJ