Koncert "Apetyt na życie"

„Apetyt na życie” – koncert karnawałowyweb_koncert_karnawa__owy
Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „Ars Cantandi”
27 stycznia (poniedziałek), godz. 19:00
Aula Leopoldina, pl. Uniwersytecki 1

Dyrygent: Anna Grabowska-Borys
Mezzosopran: Jadwiga Postrożna
Tenor: Przemysław Borys
Fortepian: Magdalena Jaszczak
Partie solowe wykonają również:
Paulina Klimentowska
Tomasz Maniewski
Aleksandra Tambur

Serdecznie zapraszamy na koncert karnawałowy Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
 „Ars Cantandi".

Podczas koncertu zabierzemy Was w muzyczną podróż po smakach życia – od tych niesionych skrzydłami amora do czysto kulinarnych. Dźwiękiem i słowem opowiemy historie miłosnych intryg, rodzinnych perypetii, radości i smutków dnia codziennego. W programie koncertu znajdą się znane utwory muzyki rozrywkowej z różnych stron świata, m.in.: „Spain”, „Adios Noninio”, „Something stupid” oraz piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. Usłyszymy też arie operowe i operetkowe, takie jak „La donna e mobile” czy  „Aria ze śmiechem”.

Patronat: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Partnerzy medialni: Niezależna Gazeta Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „B.e.s.t.”; Telewizja Studencka „Kampus TV”, Miesięcznik „Kontrast”

www.arscantandi.wroclaw.pl

link do  wydarzenia na facebooku: