Zaproszenie na wykład "Wstęp do ekonomii ewolucyjnej"

Członkowie koła naukowego Badań Rynków i Konkurencji „BRiK” mają zaszczyt zaprosić na wykład otwarty prof. dr hab. Witolda Kwaśnickiego pt. „Wstęp do ekonomii ewolucyjnej”.

Prof. Witold Kwaśnicki pracuje w Instytucie Nauk Ekonomicznych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest kierownikiem Zakładu Ogólnej Teorii Ekonomii oraz prezesem Oddziału Wrocławskiego Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Jest inżynierem i ekonomistą z wykształcenia oraz liberałem i „wolnorynkowcem” z przekonania.

Na spotkaniu nie może zabraknąć osób zainteresowanych austriacką szkołą ekonomii.

MIEJSCE: Sala 212A Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
DATA: 16 stycznia 2014 r.
GODZINA: 16:00