Oferta szkoleniowa dla pracowników

Centrum Doskonałości dla Zrównoważonego Rozwoju przy UE we Wrocławiu wspólnie z firmą Europoint z Krakowa zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu „Współpraca z partnerem biznesowym - czyli jak rozmawiać z przedstawicielami biznesu” .  Szkolenie odbędzie się w dniach 18-19 lutego 2014 r. w Krakowie.

W ramach proponowanego szkolenia przedstawiciele świata nauki poznają sposoby przedstawiania swoich pomysłów, projektów, produktów i ich skutecznego prezentowania przedstawicielom biznesu oraz nauczą się argumentowania i przedstawiania korzyści wynikających z podjętej współpracy.

Szkolenie kierowane jest  do pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych szkół wyższych ( zatrudnionych na umowę o pracę ), instytutów badawczych, instytutów naukowych PAN oraz pracowników jednostek tworzących konsorcja naukowe (z wyłączeniem przedsiębiorców). Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia uczestnikom szkolenia bezpłatny nocleg w Krakowie oraz refundację kosztów podróży do 200 zł. Szczegółowy program i warunki szkolenia oraz profil zawodowy trenera prowadzącego przedstawia zał. link:

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt z Panią Dagmarą Sagan: tel. 12 422 30 65 wew. 21, tel/fax. 12 262 92 07, biuro@europoint.com.pl

Termin zgłaszania aplikacji:  30 stycznia  2014r, godz. 14.00. Ilość miejsc ograniczona.

Firma Szkoleniowo-Doradcza EUROPOINT powstała w 2003 roku i od początku swojej działalności zajmuje się organizacją szkoleń o tematyce unijnej oraz doradztwem w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich. Oferta szkoleniowa została następnie rozbudowana o dział szkoleń dla biznesu. Pozwala to na kompleksowe podejście do potrzeb i oczekiwań klientów. Grono klientów Europoint tworzą zarówno międzynarodowe korporacje,  przedsiębiorstwa z sektora MŚP, banki i instytucje finansowe, a także podmioty sektora publicznego: urzędy, szkoły i uczelnie, jednostki samorządowe, jak również fundacje i stowarzyszenia. O skali sukcesu firmy  świadczą następujące wielkości: 600 przeprowadzonych szkoleń, prawie 8000 przeszkolonych osób oraz blisko 160 milionów pozyskanych funduszy.

Już w lutym 2014 r. firma Europoint we współpracy z Centrum Doskonałości dla Zrównoważonego Rozwoju przy UE we Wrocławiu rozpocznie pierwsze edycje bezpłatnych szkoleń, seminariów i warsztatów dedykowanych pracownikom naukowo –dydaktycznym, doktorantom oraz studentom UE z zakresu ochrony własności intelektualnej, komercjalizacji własności intelektualnej oraz  ekobiznesu ( szczegóły niebawem na stronie UE), finansowane ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Grażyna Stańczak – Dyrektor Zarządzający Europoint

dr Zbigniew Dokurno – Dyrektor CDZR