Konferencja: Jak skutecznie uczyć przedsiębiorczości?

Zespół projektu Być przedsiębiorczym – nauka przez działanie. Innowacyjny program nauczania przedsiębiorczości w szkołach ponadgimnazjalnych ma zaszczyt zaprosić na międzynarodową konferencję podsumowującą realizację projektu.
Konferencja odbędzie się w dniu 24 października br. (od godz. 10) w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ul Kamienna 43-59.

Prosimy o potwierdzenie Państwa obecności na adres mailowy: joanna.malinowska@ue.wroc.pl lub pod numerem telefonu 71 36 80 939 do dnia 23 października 2013.

Rejestracja Uczestników konferencji od godz. 10.00.

Program konferencji zakłada promocję idei projektu oraz wypracowanych w jego ramach produktów, prezentację metod nauczania przedsiębiorczości w różnych krajach europejskich, dzielenie się doświadczeniami i wnioskami z realizacji projektu.

Konferencja zakończy się ok godz. 14.15. Po części oficjalnej, serdecznie zapraszamy na poczęstunek w holu gmachu CKU.