Chór Ars Cantandi rekrutuje!

Rekrutacja do Chóru Ars Cantandi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Jeśli jesteś osobą muzykalną i chciałbyś rozwijać swoje zainteresowania muzyczne
ZAPRASZAMY DO CHÓRU ARS CANTANDI UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO we WROCŁAWIU
Oferujemy:
•    chwile odskoczni od uczelnianej codzienności w gronie ciekawych i wartościowych ludzi,
•    udział w projektach muzycznych gwarantujących wielkie sceniczne emocje,
•    regularne wyjazdy na krajowe i międzynarodowe konkursy oraz warsztaty chóralne,
•    naukę śpiewu pod okiem specjalistów,
•    wspaniałe wspomnienia.
Nie wymagamy doświadczenia muzycznego ani umiejętności czytania nut. Potrzeba nam jedynie Twojej muzykalności oraz trochę Twojego czasu i odrobiny zaangażowania.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do chóru zapraszamy 14 lub 21 października o godz. 18:  sala 214 w budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego.

Więcej informacji o chórze na
www.facebook.com/ChorUE

informacja_na_strone_UE