Rekrutacja do Studenckiego Forum Business Centre Club

Zdobywanie doświadczenia w biznesie i poznawanie nowych ludzi już podczas studiów? Pobudzanie własnej kreatywności i otwartości w kręgu młodych ludzi? Tak! To możliwe!

Dołącz do grupy grupy przedsiębiorczych i pomysłowych studentów, aby organizować z nami projekty przyciągające setki młodych ludzi z Wrocławia Nasze wydarzenia mają celu zakorzenianie biznesowych nawyków, które pomogają zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Staramy się poprzez spotkania z doświadczonymi przedsiębiorcami i specjalistami z istotnych dla rozwoju osobistego dziedzin dać studentom możliwość uzyskania wiedzy i wskazówek, których nie zapewnią zajęcia na żadnej uczelni.

Działając w Studenckim Forum BCC masz możliwość rozwijać się w dziedzinach:
•    zarządzania zespołem i organizowania projektów,
•    HRu,
•    marketingu i PR,
•    IT,
•    fundrisingu,
•    redagowaniu Magazynu DSF BCC – Business Code.

W trakcie naszych działań mamy możliwość korzystania z pomocy prestiżowego zrzeszenia przedsiębiorców – Business Centre Club.

Pamiętaj, że organizacja studencka to, także masa wspomnień i przeżyć z wyjazdów oraz spotkań integracyjnych.

Daj sobie szansę i weź udział w rekrutacji!

Na zgłoszenia czekamy tylko do 20 października.
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://sfbcc.wroclaw.pl/www/
W razie pytań śmiało pisz na: rekrutacja.wroclaw@sfbcc.org.pl

Dane osoby odpowiedzialnej za przeprowadzenie rekrutacji:
Jacek Bartczak - członek działu Human Resources
nr tel. 504 620 387