Kursy e-learningowe

Serdecznie zapraszamy studentów do udziału w kursach wyrównawczych – uzupełniających wiedzę, realizowanych w formie e-learningowej. Poza uzupełnieniem i poszerzeniem wiedzy, kursy mogą także pomóc w nadrobieniu ewentualnych zaległości.

Aktualnie oferujemy możliwość uczestnictwa w dwunastu e-kursach:
1. Statystyka opisowa - dr Anetta Zielińska
2. Browarnictwo domowe – praktyczny kurs warzenia piwa - mgr inż. Tomasz Podeszwa mgr inż. Tomasz Pieciuń
3. Efektywność pracy umysłowej a żywność funkcjonalna - dr inż. Joanna Paulina Harasym
4. Makroekonomia – podstawy - dr Zbigniew Dokurno
5. Ekonomia sektora publicznego - dr Marcin Brol dr Sławomir Czetwertyński
6. Podstawy finansów - dr Marek Pauka
7. Marketing - dr Dorota Bednarska-Olejniczak
8. Nauki o organizacji - dr Sylwia Stańczyk
9. Psychologia - dr Dorota Molek-Winiarska
10. Elementarz studenta - dr Anetta Zielińska
11. Zarządzanie czasem - dr inż. Alicja Smolbik-Jęczmień
12. Matematyka finansowa - dr Marta Borda

Oferowane e-kursy są kursami bezobsługowymi i służą samodzielnemu uzupełnieniu i poszerzeniu wiedzy w wybranym obszarze. Są wyposażone w moduły, dzięki którym student może we własnym zakresie sprawdzić efekty uczenia się.
Swobodne korzystanie z kursów w dowolnym miejscu i czasie jest gwarancją bezstresowego poznawania tajników ekonomii, a znajdujące się w kursach moduły sprawdzające umożliwiają kontrolowanie przyrostu swojej wiedzy.

Więcej informacji oraz zapisy na: http://kuznia4.ue.wroc.pl/index.php/e-learning2