Lektoraty dla pracowników

W związku z uruchomieniem lektoratów dla pracowników Uniwersytetu, zapraszamy osoby zainteresowane do udziału w zajęciach w semestrze zimowym.
Zapisów drogą elektroniczną oraz wpłat należy dokonać do 15 października br Adres e-mail izabela.andrzejczak@ue.wroc.pl.   Koszt uczestnictwa w zajęciach w semestrze letnim wynosi 130 zł.
Opłaty można dokonywać w  bud. A1, pok. 122.
Grupy mogą liczyć do 16 osób.
Terminy zajęć są następujące:

Język angielski    /pierwsze zajęcia 10 października/

p. mgr Anna Marcinko – poziom średniozaawansowany wyższy – czwartek 15.15-16.45 /biblioteka/
p. mgr Marek Konieczny  –  poziom średniozaawansowany I – czwartek  15.30-17.00  s. 402 E
p. mgr Małgorzata Borsa  – poziom średniozaawansowany II – czwartek 15.30-17.00 s. 405 E

Język niemiecki    /pierwsze  zajęcia 14 października/

p. Jadwiga Kuźniewska  – poniedziałek 15.30 s. 401 E

Komisja Uczelniana NSZZ „Solidarność”