Seminarium naukowe prof. Encarny Guillamón-Saorín z Universidad Carlos III de Madrid

Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza Państwa na seminarium naukowe prof. Encarny Guillamón-Saorín z Universidad Carlos III de Madrid na temat "The Role of Corporate Social Responsibility Enhancing Internal Control Quality". Seminarium odbędzie się 1 października (wtorek) o godzinie 9:00 w sali 204 CKU. Pani Profesor przyjeżdża do nas w ramach STA Erasmus.

Zainteresowania badawcze prof. Encarny Guillamón-Saorín to sprawozdawczość finansowa, strategie ujawniania informacji i społeczna odpowiedzialność biznesu. Pani Profesor publikuje swoje badania w prestiżowych czasopismach z dziedziny rachunkowości takich jak: Accounting Organizations and Society (Impact Factor=1.867), Accounting and Business Research (Impact Factor=0.533), Accounting, Auditing and Accountability Journal (Impact Factor=0.835).