Obóz Integrator wzywa

Nie zdążyłeś zapisać się na Adapciak? Nic straconego, jest jeszcze Integrator!

Jeżeli chcecie rozpocząć nowy rok akademicki z hukiem, to tylko na Integratorze! Jedyny oficjalny wyjazd integracyjny dla wszystkich studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.  Za magiczne 333 zł przeżyjecie najlepszych 6 dni swojego życia!  W cenie mamy 6 dni pobytu, przejazd, pełne posiłki 3 razy dziennie i mnóstwo  atrakcji, których nie sposób doświadczyć samemu. Chcesz zagrać z ekipą w paintball? Może wolisz łuki lub świetną zabawę w parku linowym? Ten obóz na pewno jest dla Ciebie!
Najważniejszą wartością dodaną obozu jest możliwość poznania ponad setki nowych osób, zawarcie wielu przyjaźni (może na całe życie) i doskonała zabawa na imprezach tematycznych!
Więcej informacji na naszym oficjalnym fanpage`u: www.facebook.com/Integrator.ue

Zapisy na www.integrator2013.pl oraz na fanpage'u!